Independiente Medellín W

Independiente Medellín W

Colombia

Informacje o klubie
Kraj Colombia
Independiente Medellín W – skład
?
M. Tejada
M. Tejada
?
V. Candazona
V. Candazona
?
L. García
L. García
?
L. Marcelo
L. Marcelo
?
N. Rángel
N. Rángel
O Independiente Medellín W

Independiente Medellín W to klub z kraju Kolumbia. Obecnie rywalizuje w rozgrywkach Liga Femenina.

Następny mecz Independiente Medellín W

Kolejne spotkanie to Fortaleza - Independiente Medellín W, zaplanowane na 31 lipca 2026, 22:00. Na stronie meczu dostępne będą wynik, przebieg spotkania, składy i statystyki, jeśli zakres danych ligi je obejmuje.

Poprzedni mecz Independiente Medellín W

Ostatnie spotkanie Millonarios W - Independiente Medellín W zakończyło się wynikiem 3:1.

Aktualna kadra Independiente Medellín W

Bramkarze: M. Tejada , V. Candazona , L. García

Obrońcy: L. Marcelo , N. Rángel , Y. Doria , C. Correa , E. Hernández , S. Rengel , V. Tangarife , A. Iglesias

Pomocnicy: S. Álvarez , K. Arias , E. Agudelo , D. Tuberquia , A. Milé González , E. González , M. Guzmán , E. Piedrahita

Napastnicy: M. Hurtado , P. Macías , E. Cartagena , V. Múnera , V. Rojas , V. Ramirez

Pełny skład i zawodnicy Independiente Medellín W zawiera podział na pozycje oraz dostępne profile piłkarzy.